pondělí 3. srpna 2020 Miluše

Policie pátrá po maskovaném lupiči. S nožem v ruce napadl číšníka a z brněnského baru ukradl desítky tisíc

Policie hledá neznámého muže, který maskovaný kapucí a kuklou přepadl bar v Komárově. Surově napadl číšníka, kterého ohrožoval nožem a z trezoru odnesl hned několik desítek tisíc korun.

neznámého pachatele hledá od prostředu září policie. Tehdy se lupič vydal do lokálu v Černovické ulici v Komárově, kde způsobil pořádný poprask a odnesl si nadité kapsy. 

Zhruba ve čtvrt na dvě v noci se neznámý potuloval okolo baru, kam jej poté barman vpustil dovnitř pomocí dálkového ovládání dveří. Lupič vrthl do podniku maskovaný kuklou a kapucí a s nožem si to namířil rovnou za bar. Loktem udeřil číšníka do obličeje a s bodnou zbraní s nejméně deseticentimetrovou čepelí v ruce vyžadoval otevření trezoru.

 Barman ve strachu o život trezor otevřel a lupič příležitosti využil. Do odložené igelitové tašky nastrkal hned několik desítek tisíc korun a následně z místa uprchl směrem k zastávce Černovická.  

Asi třicetiletý pachatel byl 170 centimetrů vysoký svalnaté postavy. Na sobě měl tmavou prošívanou bundu s kapucí, tmavé kalhoty a obličej krytý černou kuklou. Hovořil chraplavým hlasem, česky bez výrazného přízvuku.“ popisuje pachatele mluvčí policie Bohumil Malášek. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Foto PČR

Štítky lupič, násilí, bar, Komárov, Brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.