pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

Řidička zaparkovala manželské dvojici v Králově Poli před vjezdem. Manžela udeřila a kousla

Manželská dvojice z Králova Pole se v pondělí večer ohradila proti řidičce, která zaparkovala před vjezdem u jejich domu. Řidička majitele domu udeřila do obličeje a kousla do ruky, což později strážníkům i potvrdila. Reagovala prý na slovní urážku.

Muže udeřila do obličeje a kousla

Spor o parkovací místo v Králově Poli v pondělí večer vyústil v neobvyklou situaci. Manželská dvojice se ohradila vůči ženě, která zaparkovala před vjezdem u jejich domu. „Po následném konfliktu si dvaačtyřicetiletý muž stěžoval, že od ní dostal ránu do obličeje, a když se domnělou agresorku snažil odstrčit, kousla ho prý do ruky,“ doplňuje mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba.

K fyzickému napadení podle ženy došlo až po mužově slovní urážce

Stejně stará řidička z parkovacího místa odjela, ale strážníci jí našli o něco později v jiné ulici. Vše potvrdila a přiznala, že muže kousla. Podle jejích slov tak reagovala na mužovu slovní urážku. Muž strážníkům řekl, že lékařské ošetření vyhledá sám. „Protože verze zúčastněných stran se výrazně rozcházely, strážníci zjištěné skutečnosti zadokumentovali a případ postoupili s podezřením na přestupek proti občanskému soužití ke správnímu orgánu,“ dodává Šoba. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo7 čtenářů

Štítky kousnutí, parkování, řidička, Královo Pole

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.