úterý 10. prosince 2019 Julie

VIDEO: Hazardéři ujížděli z ucpané D1 v protisměru. Aby nedostali pokutu, otáčeli a vraceli se na dálnici

Z ucpané dálnice klidně protisměrem pryč. Hned několik hazardérů si cestu z D1 zkracovalo přes přivaděč na Kývalce. Někteří řidiči se dokonce po všimnutí policejního auta v koloně na přivaděči začalo otáčet zpět na dálnici. Nebezpečné počínání řidičů řeší policie.

Svým očím nemohli před několika dny uvěřit rosičtí policisté, když spěchali do prostoru exitu Kývalka, Tam měli usměrňovat dopravu na objízdnou trasu ze zablokované dálnice D1. Proti nim se najednou v protisměru na přivaděči vyřítilo několik aut, které hned další následovaly. 

Hazardéři cestu evidentně dobře znali a drze využívali k přejezdu na objízdnou trasu kratičkou spojku mezi komunikacemi, která je ale určena pro vozy údržby dálnic silnic a dálnic. 

Hlídka tedy nerozdpovědné řidiče začala zastavovat a přestupky řešit, k jejímu úžasu se někteří řidiči začali v koloně otáčet a zajíždět zpátky na dálnici. Tím celou situaci ještě zhoršili a znásobili tak své nebezpečné počínání. 

„Policisté přestupky řidičů zadokumentovali a oznámili k vyřešení příslušnému správnímu orgánu.“ dodává mluvčí policie Bohumil Malášek.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Foto PČR

Štítky protisměr, Kývalka, dálnice, D1, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.