VIDEO: Mladík se vloupal do Mendelovy univerzity a rozbil vše, co mu přišlo pod ruku

Autoři | Foto PČR | Zdroj PČR

Pořádný vztek na vzdělávací instituci musel mít zatím neznámý mladík, který se v těchto dnech vloupal do Mendelovy univerzity. Mladý vandal totiž zdemoloval vše, co mu přišlo pod ruku. Škoda se vyšplhala na 80 tisíc korun. Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání.

mendelka-vandal2.jpg

Mladík nejprve ve volně přístupné budově hasicím přístrojem zdemoloval dekódovací zařízení ke vstupu, pak poškodil několik dveří do kanceláří u učeben a v jedné z kanceláří rozbil i monitor u notebooku.

Své řádění pak dokonal poškozením kopírky. Před budovou ještě na rozloučenou rozbil okno u zaparkovaného auta a až spuštěný autoalarm ho donutil k útěku.

mendelka-vandal3.jpg

„Pokud byste k totožnosti pachatele měli jakékoliv informace, oznamte je na linku 158. Děkujeme za spolupráci," vyzval policejní mluvčí Pavel Šváb.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Mendelova univerzita, vandal, pátrání, Mendelova univerzita v Brně, Pavel Šváb

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.