neděle 25. září 2022 Zlata

Audioknihu Steve Jobs vyhrál Marian Rohoška!

Ve spolupráci s internetovým obchodem Audioteka.cz jsem pro vás připravila soutěž o parádní audioknihu Steve Jobs od Waltera Isaacsona. Abyste měli šanci vyhrát, stačí odpovědět na jednoduchou otázku. Správnou odpověď zjistíte na stránkách Audiotéka.cz, kde si můžete také poslechnout první kapitolu zdarma.

Audiotéka.cz

Soutěžní otázka:

Kdo namluvil audioknihu Steve Jobs, z eshopu Audioteka.cz?

  1.  Jiří Dvořák

  2.  Martin Stránský 

  3.  Pavel Rímský

 

O knize

Steve Jobs - audiokniha Waltera Isaacsona, autora známých životopisů Benjamina Franklina a Alberta Einsteina, je exkluzivním životopisem Steva Jobse, zakladatele Applu, sepsaným s jeho pomocí a podporou.

Na podkladě více než čtyřiceti rozhovorů s Jobsem provedených v průběhu dvou let - a stejně tak interview s více než stovkou členů jeho rodiny, přátel, konkurentů, soupeřů i kolegů - pojednává tato kniha o životě plném vrcholů i propastí a o pronikavě intenzivní osobnosti tvořivého podnikatele, jehož vášeň pro dokonalost a železné odhodlání zcela převrátilo šest odvětví lidské činnosti: osobní počítače, kreslené filmy, hudbu, telefony, počítačové tablety a digitální tisk.

Výsledky

Amerického vizionáře Steva Jobse, zakladatele značky Apple, namluvil herec Martin Stránský. Správně tedy byla možnost B.

Při soutěži o unikátní audioknihu od Waltera Isaacsona, kterou pro čtenáře Brněnské Drbny poskytl portál Audiotéka.cz, se v redakčním e-mailu sešlo mnoho správných odpovědí, vyhrát ale mohla jen jedna.

Při losování měl štěstí Marian Rohoška, kterému k výhře blahopřejeme!

Přeji hodně štěstí!

Napsala Brněnská Drbna

Štítky audiokniha, soutěž, Steve Jobs

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.