Počasí dnes10 °C, zítra8 °C
Sobota 20. dubna 2024  |  Svátek má Marcela
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Tantrická masáž rozehraje Vaše smysly. Ne vždy však můžete mít dobrou zkušenost

PR článek

Pod tantrickou masáží si spousta lidí představuje trochu něco jiného. Velmi často se k tantře váží domněnky, předsudky, nevědomost a bohužel občas i špatná zkušenost. Jeden z důvodů je, že lidé vlastně nevědí, co to tantra je a co vlastně „pravá“ tantrická masáž obnáší. Dokonce i mezi tantra masérkami a tantra maséry jsou v pojetí tantrické masáže opravdu velké rozdíly.

Na trhu existuje mnoho masážních salonů, ale ne každý salon se řídí hodnotami tantrické filosofie. Některé podniky se schovávají za pojem tantra, ale ve skutečnosti poskytují erotické až sexuální služby. Na té druhé straně existují podniky, které se prezentují jako čistě duchovní a od jakékoli formy erotiky se distancují. Nic však není černobílé! Každému z nás bylo dáno krásné tělo a jedinečná duše, které jsou spolu provázané a měly by být v rovnováze a symbióze. Tantrická masáž v masážních salonech Hany Barančíkové firmy Tantra & Relax rozehraje Vaše smysly.

Co si tedy můžeme pod tantrickou masáží představit? Co je vlastně správně?

Důležité je pochopit, že tantra je filosofie, která se opírá o spoustu důležitých hodnot jako je láska a bezpodmínečné přijetí všeho a všech. Srdcem tantry je poznání, rovnováha a harmonizace naší nejsilnější životodárné energie. Základem tantrické masáže je láskyplný přístup k celé lidské bytosti a také všechno ostatní, co je v souladu s hodnotami tantry.

Co Vás vedlo k otevření tantrických salonů?

Mým velkým přáním vždy bylo vytvářet něco smysluplného, co mne bude v životě naplňovat. Před několika lety jsem se dostala k tantrickým masážím, které jsem si zamilovala. Pracovala jsem v nejrůznějších salonech v České republice, ale i v zahraničí. Vždy mne však v salonech, ve kterých jsem pracovala, něco chybělo. Mojí touhou bylo pracovat v příjemném prostředí, mezi vědomými inspirujícími lidmi, kteří souzní s principy tantry, dělají svoji práci kvalitně a hlavně rádi. S tím se úzce pojí i naše firemní filosofie. „Díky vědomému doteku chceme v lidech probouzet životní energii, aby nalezli sami sebe a mohli tak prožívat naplněný život.“

Kdo k Vám může přijít?

Zavítat k nám může opravdu každý. Ženy, muži, ale i páry. Specializujeme se hlavně na tantrické masáže. Pokud se však zrovna na tantrickou masáž necítíte, máme v naší nabídce i masáže relaxační, které si můžete zpestřit masáží lávovými kameny, indickou masáží hlavy, či relaxační koupelí ve vířivé vaně. Od září jsme rozšířili naši nabídku o vzdělávání. Vytvořili jsme pro širokou veřejnost vzdělávací projekt: Akademii vědomého doteku. Do akademie se může přihlásit každý, kdo má zájem se naučit, ale také si prakticky procvičit, jak vědomě pracovat s dotekem, jak jej umět přijímat a dávat.

Kde je Vás možné najít?

Aktuálně působíme v Brně a v Jihlavě. Postupně bychom se chtěli rozšířit do dalších koutů České republiky. V budoucnu bychom se rádi dostali i do zahraničí. Proto hledáme nové tváře, které naše filosofie a přístup nadchla.

Co byste vzkázala lidem, kteří o tantrické masáži uvažují?

Tantrická masáž je zážitek! Aby člověk pochopil, v čem tkví její kouzlo, měl by si masáž sám prožít a hlavně užít. Každý však máme jiná očekávání, jiné nastavení, jiné priority a hodnoty. Otázkou je, čemu jste ochotni se otevřít a co přijmout. Zkuste to, je to jen na Vás...

Soutěž platí 14 dnů po vydání článku. Výherce obdrží cenu buď elektronicky, nebo osobně na jedné z našich poboček.
1. cena hodina tantrické masáže zdarma 2. cena relaxační vířivka pro dvě osoby 3. cena relaxační vířivka pro dvě osoby

Soutěž o Tantra masáž

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Hodnocení článku je 98 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Tantra, Brno, masáž, Relax, Česko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Tantrická masáž rozehraje Vaše smysly. Ne vždy však můžete mít dobrou zkušenost  |  Soutěže  |  Drbna  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.