čtvrtek 3. prosince 2020 Svatoslav

Jedná se o blog, názory redakce se nemusí s názory autora shodovat.

Karel Gott Revival Morava proti rakovině

Charitativní koncert ve prospěch Masarykova onkologického ústavu

Charitativní koncert ve prospěch Masarykova onkologického ústavu. Zakoupením vstupenky podpoříte jediné specializované onkologické zdravotnické zařízení v ČR.

Karel Gott Revival Morava interpretuje písně slavného zpěváka, s nímž jsme se rozloučili v závěru loňského roku. I on podlehl onkologickému onemocnění - akutní leukémii. "V únoru 2019 mi na rakovinu zemřel tatínek. Byl to pro mne velmi těžký a bolestný rok. Doufám, že rakovinu nakonec společně porazíme. S kolegy z Karel Gott Revival Morava proto v březnu bez nároku na honorář koncertujeme v brněnském Semilassu," zve všechny fanoušky mistrových písní zpěvák Josef Bouda.

Organizátorkou akce je Mgr. Alice Tobiášová - fundraiserka Masarykova onkologického ústavu. Ve prospěch MOÚ poputuje kompletní výtěžek z akce. "Konkrétní částku prozradíme a šek zástupcům MOÚ předáme ihned po skončení koncertu," oznámila Alice Tobiášová.

Přidejte se ke členům Karel Gott Revival Morava a pomozte nám společně s nimi vybrat peníze na boj se strašákem jménem rakovina.

Děkujeme!

Štítky Blog

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.