Čt 13. 8. 2026Alena
Doprava

VIDEO: Uzavírku na Žabovřeské čekala dnes ráno zátěžová zkouška, v místě se tvořily dlouhé kolony

ČTK1 minuta čtení1. 4. 2019, 11:11
ilustrační foto
ilustrační foto · Foto: pixabay.com

S kolonami a jen pomalým popojížděním musejí počítat řidiči, kteří se rána pohybují v okolí mimoúrovňové křižovatky Kníničská v Brně a na objízdných trasách. Nejhorší je situace na Žabovřeské při sjezdu na Kníničskou a v Jundrovské ulici kolem komínské vozovny směrem ke kruhovému objezdu a taktéž v ulici Hlavní k témuž kruhovému objezdu. Ostatní objízdné trasy byly i v ranní špičce zatím bez větších komplikací.

Po osmé hodině ráno už hlásil zpoždění i dopravní podnik, doprava obvykle houstne právě před touto hodinou. Zpoždění deset až 20 minut nabíraly trolejbusové linky 30 a 36 a autobusové linky 67 a 84 ve směru od Komína do Žabovřesk.

Kvůli opravě mostu nejde od soboty až do konce letních prázdnin sjet z Kníničské směrem do Královopolských tunelů, objížďka je přes Komín a Žabovřesky.

NAPSALI JSME: Na pět měsíců se uzavře most na Žabovřeské. Očekávají se výnamné problémy v dopravě

V opačné směru nelze jet od Pisárek na Kníničskou do Bystrce. Objížďka je po velkém městském okruhu až na kruhový objezd v Králově Poli a zpět s napojením na Kníničskou v opačném směru.

 

 

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Po několika sklenkách vyrazila plavat. Ženu z vody museli dostat záchranářiKrimi

Po několika sklenkách vyrazila plavat. Ženu z vody museli dostat záchranáři

Horké dny lákají k vodě, lidé by to ale neměli přehánět s alkoholem. Své o tom ví žena z Pasohlávek, která se po větším množství alkoholu vydala plavat. Z vody ji museli dostat vodní záchranáři, dechová zkouška pak ukázala téměř dvě promile.

Nechtěli jsme jít cestou masové turistiky, říká Vlastimil Gereg z Resortu Na peciSpolečnost

Nechtěli jsme jít cestou masové turistiky, říká Vlastimil Gereg z Resortu Na peci

Na břehu Lipenské přehrady v Nové Peci vznikl nový volnočasový resort, který se veřejnosti otevřel 2. srpna. Rodinný projekt vznikal několik let a jeho cílem je nabídnout návštěvníkům klidné zázemí pro odpočinek, sport i poznávání šumavské přírody. O tom, jak se rodila myšlenka resortu, čím je Nová Pec výjimečná a co zde mohou hosté zažít, jsme hovořili s Vlastimilem Geregem, který stál u samotného zrodu projektu, řídil jeho realizaci a dovedl ho až do současné podoby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook