pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

Vyhledávání

Nalezené články: "mariánské údolí"

Opilý muž spadl do rybníka v Mariánském údolí a nedokázal se dostat ven, vytáhl ho až policista

Štěstí v neštěstí měl alkoholem značně posilněný muž, který se v neděli odpoledne vydal na procházku do Mariánského údolí. Třiačtyřicetiletý to nejspíš přehnal s popíjením a při chůzi kolem druhého rybníka směrem k Muchově boudě zavrávoral a spadl...

Povodí Moravy upouští kvůli oblevě nádrže, vstup na led je velmi nebezpečný

Povodí Moravy preventivně upouští z přehrad vodu kvůli očekávanému intenzivnímu sobotnímu tání. Na Moravě se mají teploty pohybovat okolo deseti stupňů a má i pršet. Kvůli tomu Povodí Moravy varuje před vstupem na zamrzlé hladiny. Led slábne a hrozí...

Led na vodních hladinách značně zeslábl. Vstup na něj je velmi nebezpečný

Od pátečního měření tloušťky ledu na brněnských přírodních vodních plochách se situace zhoršila. Téměř na většině míst se led ztenčil a také na něm leží rozbředlá vrstva sněhu. Strážníci důrazně nedoporučují za těchto podmínek vstupovat na led.

Opilá žena zaútočila v Mariánském údolí na malou dívku, protože se na ni špatně podívala

Neomluvitelnou reakci na letmý pohled malé holčičky předvedla v sobotu večer opilá matka dvou synů, kteří byli celou dobu s ní, v Mariánském údolí. Sedmadvacetiletá žena napadla malou dívku i její matku. Pak se chtěla pustit i do strážníků.

Školáci slavili v Mariánském údolí vysvědčení. Samou radostí převrátili mobilní záchod

Poslední týden školního roku se nesl v uvolněném duchu nejen ve školních lavicích, příchod prázdnin pořádně oslavila také skupinka mladých lidí v Mariánském údolí. Zbyly po nich rozházené popelnice a především převrácená mobilní toaleta.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "mariánské údolí"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "mariánské údolí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.