čtvrtek 21. října 2021 Brigita

Krimi

Našel jsem plnou tašku vodoměrů, přesvědčoval muž v Brně policisty

Spokojený a šťastný byl dvaadvacetiletý muž v Brně, když si z areálu firmy v severní části Brna odnášel tašku plnou vodoměrů. Úsměv na tváři mladíka zmizel, jakmile se setkal s hlídkou strážníků, kterou do objektu přivolali všímaví pracovníci....

Kvůli úniku plynu evakuovali hasiči v Brně šedesát lidí

V brněnských Židenicích došlo dnes ráno k plynu z narušeného plynovodu. Nehoda u židenického nádraží znamenala nejen evakuaci desítek lidí, ale také zastavení provozu vlaků ve směru na sever od moravské metropole.

Dívka v Brně šla v noci venku vykonat potřebu, napadl ji cizí muž

Piknik s přáteli se pro mladou ženu v Brně změnil v nepříjemný zážitek. Poté, co se od svých známých nad ránem odpojila, ji v parku v centru města atakoval neznámý muž. Policisté prosí veřejnost o spolupráci s jeho identifikací.

Opilý muž zaměstnal policisty. Vyděsil se, že umře kvůli tikající bombě

Tři promile alkoholu v krvi dovedly muže z Mikulovska do situace jako z akčního filmu. Dotyčný se na jihomoravské policisty telefonicky obrátil s tím, že se obává, že brzy zemře. Na displeji mobilního telefonu se mu totiž údajně objevily hodiny...

Policisté překvapili lapku v brněnské firmě přímo při činu

Brněnským policistům se podařilo překazit vloupání do jednoho z průmyslových objektů. Zloděj, který se vlámal do budovy, aby si z ní odnesl nářadí, skončil po nepovedeném pokusu v policejní cele.

Strážníci v Brně našli střechu nad hlavou zoufalé mamince s kojencem. Bylo to dojemné, popisují

Velké emoce cítili strážníci, kteří v neděli ve večerních hodinách sloužili v brněnském Králově Poli. O pomoc je přišla požádat mladá maminka, která se svou dcerkou neměla kam jít. Hlídka se zoufalé ženy ujala a pomohla jí najít střechu nad hlavou.

Dvaaosmdesátiletý důchodce smutní. Přišel o téměř půl milionu, protože si zahrával s bitcoiny

Zvědavost a vzrušení cítil dvaaosmdesátiletý důchodce z Brněnska, když mu zavolal neznámý muž se zajímavou nabídkou. Řekl, že seniorovi vrátí peníze za bitcoiny. Věkem zkušený Jihomoravan s návrhem souhlasil, byť vůbec nevěděl, o co se jedná....

Policisté v Brně pronásledovali autobus. Seděl v něm cizinec, který rozkopal zastávku

Alkohol i náhlý nával agrese pravděpodobně donutily mladého cizince v Brně, aby přišel k autobusové zastávce a začal do ní kopat tak, až se roztříštila. Policisté mladíka lapili poté, co se jim podařilo dohonit autobus, kterým z místa odjel.

Antivaxer v Brně nesouhlasil s očkováním. Posprejoval kvůli tomu třicítku budov

Jednatřicet brněnských budov poškodil zatím neznámý sprejer, který se rozhodl sdílet s veřejností svůj názor na očkování proti koronaviru. Na fasády černě napsal anglickou větu "no to vaccine", což znamená "ne vakcíně".

Brněnská babička zůstala uvězněná na hřbitově

Zimu, napětí a nejistotu prožívalo mladé děvče z Brna, když vyrazilo se svou babičkou na Ústřední hřbitov. Zdánlivě obyčejná návštěva největšího pohřebiště na Moravě se pro dvojici nečekaně změnila v drama, když pracovníci zavřeli všechny brány a...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.