pondělí 30. března 2020 Arnošt

Krimi

Sedli jsme a auto se samo rozjelo, vysvětloval sedmnáctiletý mladík pod vlivem drog poté, co boural v Židenicích

Pod vlivem drog, v protisměru a bez řidičáku. Brněnští strážníci zadrželi teprve sedmnáctiletého mladíka, který měl v Židenicích naboural do telefonního rozvaděče.

Batole se před očima maminky v Brně zamklo v autě. Vysvobodit ho museli až hasiči

Stačila vteřinka a cvak! Průšvih byl na světě. Šikovnost svého jedenapůlročního dítěte poznala v pondělí odpoledne mladá maminka, která autem zaparkovala v Králově Poli. Když z něj vystoupila a zavřela dveře, klíčků od vozidla se náhodně zmocnilo...

VIDEO: Brněnské strážnice zatancovaly na podporu prevence proti koronaviru

Brněnské strážnice se rozhodly reagovat na výzvu Coronavirus Dance Challenge, která právě koluje po sociálních sítích. O přestávce tak natočily video, které slouží nejen k pobavení, ale i k osvětě ohledně preventivních opatření proti koronaviru.

V hospodě na Veveří se i přes zákaz poklidně kouřilo a pilo. Pokuta nemine podnik ani hosty

Jako by zákazy vůbec neexistovaly. V hospodě na Veveří si bezstarostně popíjeli a pokuřovali štamgasti. Ti budou muset počítat s pokutou až dvacet tisíc, podnik však za neuposlechnutí nařízení zaplatí i tři miliony.

Podvodníci nabízeli na fiktivním e-shopu ochranné pomůcky, na napálených vydělali tři čtvrtě milionu korun

Neznámí podvodníci využili kritického nedostatku ochranných pomůcek a založili si fiktivní internetový obchod, kde je začali hojně nabízet. Lidé ve strachu z nakažlivého koronaviru objednávali z e-shopu hlavně respirátory a dezinfekce. Ačkoliv...

Další (ne)zavřená hospoda. Policisté nachytali ve Vyškově otevřený podnik, kde popíjeli štamgasti

Hospodští zažívají v posledních týdnech velmi zlé časy. I přes zákaz vlády někteří z nich otevírají, tím však riskují likvidační postih. Posledním takovým případem byla hospoda ve Vyškově.

FOTO: Opilý řidič poslal na Konopné v Brně auto mezi koleje. Nemohl vyjet, tak zamkl a šel domů

Velmi netradičně zaparkoval svoje auto v noci na úterý řidič v Konopné ulici v brněnském Komárově. Opilý muž nezvládl řízení a poslal svůj stroj mezi koleje. Auto zapadlo takovým způsobem, že už s ním řidič nedokázal ojet. Tak ho zamkl a odešel.

Mladík si v kabince obchodu v Brně vyměnil nové spoďáry za svoje špinavé, hrozí mu osm let

Na pořádný problém si kvůli špinavým spoďárům zadělal mladý muž v Brně. V hypermarketu si vyhlídl nové trenýrky, ty si pak v kabince převlékl a svoje staré špinavé nechal ležet na prodejně. Nyní mu hrozí až osm let vězení.

Opilý muž spal na zemi v Židenicích, když ho strážníci probudili, sprostě jim nadával a vyhrožoval, že je sežere

V brněnských Židenicích pospával na zemi muž. Strážníci měli obavy o jeho zdraví, proto ho probudili. Místo vděku jim však opilý výtržník začal vulgárně nadávat a vyhrožovat, že je sežere. Skončil na záchytce.

Muž si vzal do parku pod Špilberkem dýku a několik nožů, skončil v poutech

V policejní cele nakonec skončil muž, který si při slunečném dni vzal do parku pod Špilberkem netradiční piknikovou výbavu - čtyřicet centimetrů dlouhou dýku a několik nožů.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.