úterý 21. ledna 2020 Běla

Zdrogovaná a polonahá matka před svými dětmi zaútočila v Králově Poli na strážníky

Strážníci byla v pondělí nahlášena polonahá a hlasitě křičící žena, kterou v Králově poli doprovázela skupinka dětí. Při příjezdu zjistili, že je to matka dětí a bez ohledu na ně chtěla strážníkům utéct a následně na ně dokonce zaútočila.

Jednalo se o matku

V pondělí odpoledne byla strážníkům v Králově poli nahlášena polonahá a hlasitě křičící žena, kterou doprovázely tři malé děti. Jedno z nich byl dokonce kojenec. Strážníkům se při příjezdu potvrdilo, že se jedná o matku.

Nehledě na děti chtěla utéct

Strážníci ženě opakovaně nabízeli pomoc, ale ta se chovala velice zmateně a naprosto nepředvídatelně. „Bez ohledu na přítomné děti dokonce chtěla strážníkům utéct. Když ji pohotově přidrželi, aby jí v tom zabránili, na jednoho z nich zaútočila kopy a pěstmi, a tak ji hlídka musela spoutat,“ doplňuje mluvčí strážníků Pavel Šoba.

Strážníci vyrozuměli zdravotníky i policii, kteří potvrdili, že žena je pod vlivem drog. „V nemocniční péči následně skončila matka i kojenec, o další dvě děti se postarali příbuzní. Případem se zabývá Policie České republiky,“ dodává Šoba.

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky polonahá žena, drogy, agrese, děti, kojenec

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.